Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Matki i Dzień Dziecka w GH Turzyn!

29 maja, 2021 - 10:00 - 16:00

Dzień Matki i Dzień Dziecka to jedne z najważniejszych i najprzyjemniejszych świąt w naszym kalendarzu. W GH Turzyn postanowiliśmy połączyć obchody i zaprosić wszystkich w sobotę 29 maja na Roofę, gdzie przygotowaliśmy specjalne atrakcje dla Mam i Dzieci! 

Wiosna w pełni, a my uruchomiliśmy Roofę – otwartą przestrzeń w Galerii Handlowej Turzyn, gdzie
w bezpieczny sposób możemy się spotkać i spędzić czas na doskonałej zabawie! Już w najbliższą sobotę 29 maja, w godzinach 10.00 – 16.00 zapraszamy przyszłe i młode Mamy oraz Mamy już bardziej doświadczone wraz ze swoimi Pociechami. Wszystkim zapewniamy świetnie spędzony czas. 

Jedną z głównych atrakcji dnia będą warsztaty z chustonoszenia (10:00-13:00). Chustonoszenie to znany od wieków sposób noszenia niemowląt bez użycia rąk, ale za to przy pomocy długiej tkaniny / chusty, która odpowiednio założona, pozwala na swobodę ruchów, przy jednoczesnej niezwykłej bliskości
z dzieckiem. Chustonoszenie staje się coraz bardziej popularne wśród młodych rodziców, zyskując również uznanie ekspertów. W trakcie warsztatów zaprezentowane zostaną techniki wiązania oraz właściwego ułożenia dziecka w chuście, tak aby czuło się nie tylko wygodnie, ale przede wszystkim bezpiecznie. 

Starsze dzieci i oczywiście Mamy – zapraszamy na przepyszną lemoniadę. A dla najmłodszych przygotowaliśmy prawdziwy maraton zabaw! 

Zapraszamy. Wstęp wolny. 

Uprzejmie informujemy, że impreza odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy i punkty usługowe, a od soboty 29 maja w punktach gastronomicznych na terenie galerii będzie można zjeść stacjonarnie. Prosimy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa.  Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00. 

Szczegóły

Data:
29 maja, 2021
Czas:
10:00 - 16:00

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz