Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jazz na Roofie

16 lipca, 2021 - 20:00

Galeria Handlowa Turzyn zaprasza na cykl letnich koncertów „Jazz na Roofie”, podczas których artyści porwą do tańca albo zapewnią najwspanialszy relaks pod słońcem. Zapraszamy na drugie wydarzenie – Swing and Dance

16-go lipca strefę ROOFA wypełnią dźwięki muzyka swingowej i brzmienia lat 30-tych i 40-tych, wśród których każdy znajdzie swoje ulubione szlagiery. Przypomnimy wam hity które śpiewali Frank Sinatra czy Ella Fitzgerald, a jeśli lubicie tańczyć do muzyki swingowej – nic nie stoi na przeszkodzie aby strefa ROOFA zamieniła się w wielki parkiet taneczny. Kto bowiem nie chciałby zatańczyć „Fly Me To The Moon” pod rozgwieżdżonym niebem, przy świetle księżyca ? Ten wieczór uświetni zespół w składzie:

 

Anna Nowik – wokal, puzon

Tomasz Licak – saksofon

Michał Starkiewicz – gitara

Bartosz Świątek – kontrabas

Krzysztof Kołłątaj – perkusja

data: 16/07 (piątek), godzina 20:00

Wstęp wolny

Strefa Roofa – 1 piętro, wyjście przy sklepie Reserved

Uprzejmie informujemy, że impreza odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy i punkty usługowe oraz gastronomiczne. Prosimy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa. Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00.

Szczegóły

Data:
16 lipca, 2021
Czas:
20:00

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska