Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Lato z głową – czyli „Bezpieczne wakacje” z GH Turzyn

24 lipca, 2021 - 11:00 - 15:00

Powoli zbliżamy się do półmetka wakacji. Lato w tym roku nie odpuszcza, dlatego każdą wolną chwilę najprzyjemniej jest spędzić, zanurzając się w chłodnej wodzie… Czy wszyscy wiemy, jak zachować się nad wodą, by wakacje były nie tylko udane, ale i bezpieczne? Galeria Handlowa Turzyn zaprasza na warsztaty edukacyjne „Bezpieczne wakacje”. 

Wakacje to bez wątpienia najprzyjemniejsza część roku. Sprawmy, by dla wszystkich okazały się udane i bezpieczne. Niestety, oficjalne statystki są alarmujące – w bieżącym roku odnotowano już rekordową liczbę utonięć. Dlatego Galeria Handlowa Turzyn wspólnie z Zachodniopomorskim WOPR przygotowała pokazy i warsztaty edukacyjne, podczas których eksperci będą propagować zasady bezpieczeństwa nad wodą! 

Akcja „Bezpieczne wakacje” odbędzie się w sobotę 24 lipca w godz. 11.00 – 15.00, w Letniej Strefie Roofa (wejście na I. piętrze, obok sklepu Reserved). Ratownicy WOPR podzielą się swoją wiedzą
i doświadczeniem w zakresie bezpiecznego spędzania czasu nad wodą; pokażą, jak należy zachować się, gdy widzimy tonącego oraz jak udzielić pierwszej pomocy. 

Zapraszamy dorosłych oraz dzieci. Właściwe postawy należy kształtować już od najmłodszych lat, dlatego każdy – nawet najmłodszy gość warsztatów, pozna podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się nad wodą. W akcjach edukacyjnych pomogą fantomy dorosłych, dzieci, niemowląt oraz psa! Każdy będzie mógł nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy w zadławieniach
i zachłyśnięciach wodą. Dodatkowo – dla dzieci przygotowaliśmy liczne zabawy. 

Zapraszamy! Sierpień szykuje się również upalny. Spędźmy go wakacyjnie i bezpiecznie! 

Wstęp wolny. Uprzejmie informujemy, że impreza odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne. Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00. 

Szczegóły

Data:
24 lipca, 2021
Czas:
11:00 - 15:00

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska