Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Magiczne zabawy w Galerii Handlowej Turzyn

30 października, 2021 - 12:00 - 15:00

Cukierek albo psikus? To magiczne pytanie zna już większość dzieci. Świętowanie Halloween w Polsce ma swoich wiernych miłośników, zwłaszcza wśród najmłodszych. Szykujcie zatem zabawne przebrania i przybywajcie na hokus-pokus do Galerii Handlowej Turzyn. Moc czarów i dobrej zabawy – gwarantowane! 

W sobotę, 30 października zapraszamy wszystkie dzieci na prawdziwe święto czarów, na wewnętrzną Roofę w Galerii Handlowej Turzyn. Zabawę rozpoczniemy o godz. 12.00 od przedstawienia pt. „Hokus Pokus”. Bohaterką opowieści jest czarownica Birbi, która gdy zapada zmrok, zasiada w swojej pracowni i wymyśla nowe czary. A wszystko po to, by uświetnić tegoroczny bal z okazji Halloween. Pomagają jej przyjaciele – mądry kot Maciej i wesoły szczurek Stefan. Tym razem Birbi chce wymyślić coś wystrzałowego i niezwykłego, aby zaskoczyć dzieci i sprawić im ogromną radość. Kiedy wypowiada nowe zaklęcie, nagle ktoś puka do jej drzwi. Okazuje się, że na progu jej domu stoi młoda Czarownica, która marzy, aby zostać jej asystentką! Czy Birbi zgodzi się ją przyjąć? I czy Młoda czarownica ma wystarczające zdolności aby zostać pomocnicą największej wiedźmy w okolicy? Tego dowiecie się podczas spektaklu. 

W trakcie godzinnego spektaklu widzowie będą świadkami prawdziwych czarów. Powstanie magiczna mgła, lodowy wulkan i będzie można się przekonać, o czym trzeszczy lód.  Wyczarowane zostaną bańki z rozweselającym dymem w środku. Uwarzymy też czarodziejskie mikstury i eliksiry! 

Po spektaklu, w godz. 13.00 – 15.00 zapraszamy na zabawę taneczną, pełną baniek mydlanych, piosenek śpiewanych na żywo, wspólnych tańców, zabaw i konkursów.

Przeprowadzimy też konkurs na najbardziej pomysłowe przebranie! 

Wstęp wolny. Zapraszamy! Wejście do Strefy Roofa na I piętrze, przy sklepie Reserved. 

Uprzejmie informujemy, że impreza odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne. Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00. 

Szczegóły

Data:
30 października, 2021
Czas:
12:00 - 15:00

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska