Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Planszówki z Marceliną Szwarc

5 września, 2020 - 11:00 - 17:00

W najbliższą sobotę , 5-go września s zapraszamy do Letniej Strefy na Roofie w Galerii Turzyn.

Tym razem na młodszych i starszych czekamy w towarzystwie gier planszowych!

Planszówki to doskonałe ćwiczenia z logicznego myślenia oraz sprawdzian dla wyobraźni. Warsztaty poprowadzi specjalistka z zakresu gier planszowych – Marcelina Szwarc.

Gry planszowe stały się jedną z ulubionych rozrywek. Nie ma się czemu dziwić – doskonale integrują młodsze i starsze pokolenie, a dla dzieci w wieku szkolnym to jedna z najlepszych form ćwiczeń logicznego myślenia oraz nauki przez zabawę. Na rynku dostępne są gry rozwijające inteligencję, uczące matematyki, języków obcych, a nawet podstaw ekonomii i biznesu!  Wszystkie doskonale pobudzają wyobraźnię i sprawiają, że wspólny czas staje się bezcenny. Która gra spotka się z największym zainteresowaniem naszych dzieci? Wystarczy przyjść i… zagrać.

Planszówkowe spotkanie w Letniej Strefie Na Roofie w Galerii Turzyn poprowadzi Marcelina Szwarc, która nazywana jest pierwszą nauczycielką gier planszowych w Polsce. Fotograf, pedagog wczesnoszkolny oraz mama dwójki dzieci zaprosi najmłodszych i starszych gości w niezwykły świat kostek, pionków i kart do gry. Dzieci będą poznawać tajniki planszówek, a dorośli będą mogli dowiedzieć się, które gry najlepiej poprawią kreatywność i zdolności logiczne ich dzieci. Wspaniała zabawa w myślenie gwarantowana!

Wejście na Roofę znajduje się w wyjściu na parking, na I . piętrze Galerii Handlowej Turzyn, obok sklepu Reserved.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Data:
5 września, 2020
Czas:
11:00 - 17:00

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska