Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Planszówki z Marceliną Szwarc – zaczynamy lato od logicznych zmagań!

12 czerwca, 2021 - 10:00 - 16:00

Lato i wakacje zbliżają się szybkimi krokami. Żegnamy trudny rok szkolny. Zapraszamy wszystkie dzieci, które czują niedosyt dobrej zabawy – a wierzymy, że wszystkie, wraz z rodzicami do strefy Roofa w Galerii Handlowej Turzyn! Czeka na Was moc atrakcji na świeżym powietrzu! 

Gry planszowe stały się jedną z ulubionych rozrywek. Nie ma się czemu dziwić – doskonale integrują młodsze i starsze pokolenie, a dla dzieci w wieku szkolnym to jedna z najlepszych form ćwiczeń logicznego myślenia oraz nauki przez zabawę. Na rynku dostępne są gry rozwijające inteligencję, uczące matematyki, języków obcych, a nawet podstaw ekonomii i biznesu! Wszystkie doskonale pobudzają wyobraźnię i sprawiają, ze wspólny czas staje się bezcenny. Część z Was pewnie miała okazję przekonać się do magii gier w ostatnich miesiącach i być może wśród nas wyrósł prawdziwy mistrz? Przekonajcie się! 

Planszówkowe spotkanie w na Roofie w Galerii Turzyn odbędzie się w sobotę 12 czerwca pomiędzy 10.00 a 16.00 Poprowadzi je Marcelina Szwarc, która nazywana jest pierwszą nauczycielką gier planszowych w Polsce. Fotograf, pedagog wczesnoszkolny oraz mama dwójki dzieci zaprosi najmłodszych i starszych gości w niezwykły świat kostek, pionków i kart do gry. Dzieci będą poznawać tajniki planszówek, a dorośli będą mogli dowiedzieć się, które gry najlepiej poprawią kreatywność i zdolności logiczne ich dzieci. Wspaniała zabawa w myślenie gwarantowana! 

Wejście na Roofę znajduje się w wyjściu na parking, na I . piętrze Galerii Handlowej Turzyn, obok sklepu Reserved. 

Serdecznie zapraszamy! 

Sobota, 12.06.2021r., godz. 10.00 – 16.00 

Uprzejmie informujemy, że impreza odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy, punkty usługowe oraz punkty gastronomiczne, z których już można korzystać stacjonarnie. Prosimy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa.  Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00. 

Szczegóły

Data:
12 czerwca, 2021
Czas:
10:00 - 16:00

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz