Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Pokoloruj lato w Galerii Handlowej Turzyn

7 sierpnia, 2021 - 11:00 - 15:00

Początek sierpnia nie rozpieszcza nas wakacyjną pogodą, ale w najbliższą sobotę zaświeci słońce! Zapraszamy więc do Galerii Handlowej Turzyn, gdzie na najmłodszych czekać będzie niezwykle kreatywne wydarzenie, podczas którego dodamy kapryśnej ostatnio aurze jeszcze więcej barw – warsztaty lepienia z plasteliny „Pokoloruj lato”. 

Plastelina to jeden z najbardziej kreatywnych materiałów, znana i lubiana od pokoleń. Można z niej stworzyć wszystko, co podpowie nam wyobraźnia. Warto poćwiczyć już teraz. Zdobyta wiedza i różne triki idealnie przydadzą się podczas długich jesiennych wieczorów. 

W godzinach 11.00 – 15.00 na wszystkich, którzy chcą uruchomić wyobraźnię i poćwiczyć kreatywność, czekamy z imprezą „Pokoloruj lato”. Pod okiem animatorów plastelina zamieni się w najbardziej wyszukane formy i kształty! Pokażemy też, jak wykorzystać to, co zawsze mamy w domu pod ręką – plastikowe zakrętki od butelek, zakrętki od słoików i zrobić z nich stateczki i inne magiczne pojazdy. Użyjemy też piórek, ziarenek pieprzu i kolorowego papieru… Nasze warsztaty uruchomią wyobraźnię, dadzą wiele pomysłów i przeniosą do własnego, plastelinowego świata!

Wstęp wolny. Zapraszamy! 

Uprzejmie informujemy, że impreza odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne. Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00.

Szczegóły

Data:
7 sierpnia, 2021
Czas:
11:00 - 15:00

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska