Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Wakacje na Okrągło” – zręcznościowe i logiczne zabawy w Letniej Strefie na Roofie w Galerii Handlowej Turzyn!

22 sierpnia, 2020 - 12:00 - 16:00

Przed nami jeszcze ponad tydzień wakacji! I choć, niestety, letni czas zbliża się już do pierwszego szkolnego dzwonka, każdą chwilę należy wykorzystać jak najintensywniej! Dlatego już w najbliższą sobotę, 22 sierpnia zapraszamy do Letniej Strefy Na Roofie w Galerii Turzyn. Będzie można aktywnie spędzić czas oraz rozruszać szare komórki.

Każdy dzień mijających, jak zawsze – zbyt szybko – wakacji, należy wykorzystać aktywnie. Wspólnie trenujmy ciało i umysł. Tylko dobra forma, wyćwiczona latem, pozwoli nam cieszyć się pozytywną energią podczas chłodnych jesiennych dni. Skorzystajcie z zaproszenia do Letniej Strefy na Roofie, gdzie w najbliższą sobotę i duzi, i mali będą mogli sprawdzić swoją kondycję fizyczną oraz kreatywne myślenie na finiszu lata.

W trakcie aktywnych zabaw zaprosimy do budowy wieży z mega klocków. Ciekawi jesteśmy, kto zbuduje najwyższą? Będzie można zagrać w piłkarzyki, które stanowią niezapomnianą grę dla każdego fana footballu, bez względu na wiek. Zdobywcy goli będą mogli zachwycić celnością, tym razem w grach zręcznościowych. Dziewczynki zapraszamy do okiełznania hula-hop – jednej z ulubionych zabaw podwórkowych ich mam. Na gości czekają też zabawy logiczne, podczas których będzie można rozwiązać wesoły rebus, zagrać w grę 4-in-line oraz zabłysnąć super pamięcią.

A skoro lato na okrągło – to nie zabraknie wspaniałych baniek mydlanych.

Wejście na Roofę znajduje się w wyjściu na parking, na I . piętrze Galerii Handlowej Turzyn, obok sklepu Reserved.

Serdecznie zapraszamy!

Sobota, 22.08.2020r., godz. 12.00 – 16.00

Szczegóły

Data:
22 sierpnia, 2020
Czas:
12:00 - 16:00

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska