Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wakacyjny Jazz na Roofie – Salsa Jazz Night

2 lipca, 2021 - 19:30

Gorące lato nie może obyć się bez gorących rytmów, które może zapewnić tylko najlepsza muzyka… Galeria Handlowa Turzyn zaprasza na cykl letnich koncertów „Jazz na Roofie”, podczas których artyści porwą do tańca albo zapewnią najwspanialszy relaks pod słońcem. Zapraszamy na pierwsze wydarzenie – Salsa Jazz Night już w piątek 2 lipca! 

„Jazz na Roofie” to cykl tematycznych wydarzeń muzycznych, na które zaprasza Strefa ROOFA
w Galerii Handlowej Turzyn. Przez całe lato, w klimatycznej przestrzeni pod gołym niebem, zorganizowane zostaną cztery jazzowe koncerty. Każdy z wieczorów będzie spotkaniem
z innym stylem muzycznym – od ognistej salsy i mambo, przez swingowe hity wszech czasów, do kojących dźwięków brazylijskiej bossa novy i na wielkim jazz party kończąc. Nie będą to zwykłe koncerty, lecz wieczory, które swoją energią porywać będą do tańca lub zapewnią relaks i ucieczkę od pełnego zgiełku dnia. Wydarzenie zostało zorganizowane przy współpracy z Fundacją Generator Sztuki.

2 lipca – piątek o godz. 19.30 czekamy na Was z Salsa Jazz Night! Tego wieczoru tematem przewodnim będzie muzyka kubańska i latynoamerykańska. Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje Buena Vista Social Club czy Paqito D’Rivery w wersjach instrumentalnych. Nie zabraknie więc żywiołowych rytmów i popisowych solówek, a dla miłośników salsy będzie to znakomita okazja, żeby potańczyć przy muzyce na żywo. Zagrają dla was:

Tomasz Licak – saksofony

Ilona Damięcka – piano

Paweł Grzesiuk – bas

Adam Golicki – perkusja

Krzysztof Kołłątaj – instrumenty perkusyjne

Zapraszamy. Wstęp wolny. Wejście na ROOFĘ przy sklepie Reserved.

Uprzejmie informujemy, że impreza odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy i punkty usługowe oraz gastronomiczne. Prosimy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa.  Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00. 

Szczegóły

Data:
2 lipca, 2021
Czas:
19:30

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska