Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Weekend Mocy w GH Turzyn!

25 czerwca, 2021 - 14:00 - 27 czerwca, 2021 - 18:00

„Dawno, dawno temu w odległej Galaktyce…” – te słowa wywołują dreszcz emocji u fanów „Gwiezdnych Wojen” już od ponad 40 lat! Już 3 pokolenia miłośników Sagi z zapartym tchem śledzą losy ulubionych bohaterów. Czy ktoś z Was miał już okazję spotkać się z Lordem Vaderem? Nie? Zapraszamy do  Galerii Handlowej Turzyn na Gwiezdny Weekend! 

W najbliższy weekend – 25-27 czerwca Letnia Strefa Roofa w Galerii Handlowej Turzyn zamieni się
w prawdziwy raj dla miłośników jednej z najbardziej kultowych Sag filmowych wszech czasów – „Gwiezdnych Wojen”. Fanów serii – bez względu na wiek – zapraszamy do obejrzenia jednej
z największych w Polsce kolekcji przedmiotów związanych z „Gwiezdnymi Wojnami” –  od replik broni i kostiumów, przez kolekcjonerskie figurki i pojazdy w różnej skali po przedmioty codziennego użytku (w tym wiele nowych eksponatów dotąd nie pokazywanych na wystawach). Będzie można wziąć udział w szkoleniu Jedi, Sithów, Łowców Nagród oraz licznych konkursach z nagrodami, których tematem będzie oczywiście Gwiezdna Saga. W game roomie będzie można zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości, a w Gwiezdnym Sklepiku – uzupełnić swoje zbiory związane z Sagą lub rozpocząć przygodę z kolekcjonerstwem. Czekać też na Was będzie wielu bohaterów filmów! Z pewnością nikt nie pogardzi przybiciem piątki Szturmowcowi, bitwą na miecze świetlne z mistrzem Kylo Renem czy zdjęciem z Lordem Vaderem! Niech moc będzie z Wami!

Czekamy: 

Piątek: 14.00 – 20.00 

Sobota: 10.00-20.00 

Niedziela: 10.00-18.00  

WSTĘP WOLNY!

Roofa oraz Letnia Strefa, wejście na 1 piętrze obok sklepu Reserved. 

 

Szczegóły

Start:
25 czerwca, 2021 - 14:00
Koniec:
27 czerwca, 2021 - 18:00

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska