Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wesoła Pippi w Galerii Handlowej Turzyn

16 października, 2021 - 12:00 - 15:00

Znacie Pippi? Co to za dziewczynka? Poznajcie ją! Jest ruda i niczego się nie boi! Przyjeżdża specjalnie do Szczecina, żeby spotkać się ze wszystkimi dziećmi, które chcą się z nią zaprzyjaźnić. Wspólnie z Pippi zapraszamy na kolorowy spektakl oraz warsztaty muzyczne. 

W sobotę 16 października o godz. 12.00 zapraszamy dzieci do Strefy Roofa w Galerii Handlowej Turzyn na niezwykły spektakl z Pippi w roli głównej. Pippi to rudowłosa, dzielna dziewczynka, która podbija serca kolejnych pokoleń. Pippi wędruje po całym świecie i przeżywa niesamowite przygody,
z których zawsze wychodzi obronną ręką, ponieważ dużo ćwiczy, dobrze się odżywia i odziedziczyła odwagę po swoim ojcu! Podczas spektaklu Pippi nauczy widzów tańczyć i pokaże jak dźwigać prawdziwe ciężary. Jej hasło to: „Nie martwcie się o mnie, ja sobie dam radę” które wyśpiewa dla dzieci. Ale to nie takie proste. Ktoś bardzo zły i niebezpieczny będzie chciał przeszkodzić naszej odważnej bohaterce w spotkaniu z dziećmi. Czy Pippi się przestraszy? Jak sobie poradzi? Zapraszamy na spektakl!

Spektakl interaktywny „Niesamowita Pippi” to 45 minut niezwykłych przygód i mądrej zabawy.
W spektaklu oprócz aktorów zagrają profesjonalne pacynki.

Po spektaklu, w godz. 13.00 – 15.00 zapraszamy na muzyczne warsztaty dla dzieci. Oprócz wspólnej gry na wielu instrumentach będą liczne zagadki muzyczne, nauka tańca do muzyki poważnej i moc innych atrakcji. Szczecin jest przecież pełen pozytywnych dźwięków. 

Wstęp wolny. Zapraszamy! Wejście do Strefy Roofa na I piętrze, przy sklepie Reserved. 

Uprzejmie informujemy, że impreza odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne. Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00.

Szczegóły

Data:
16 października, 2021
Czas:
12:00 - 15:00

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska