Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wirtualna sobota z VR Planet w Galerii Handlowej Turzyn

11 września, 2021 - 11:00 - 15:00

Koniec lata wcale nie musi oznaczać końca przygody! Nie poddawajmy się jesiennym nastrojom i dajmy się ponieść ekscytującej fali wirtualnego świata! Galeria Handlowa Turzyn wraz z VR Planet zapraszają na solidną dawkę adrenaliny oraz niezapomnianych wrażeń! 

W sobotę 11 września w godz. 11.00 – 15.00 zapraszamy wszystkich miłośników przygód do letniej strefy Roofa. Specjaliści z VR Planet – nowoczesnego salonu rozrywkowego, mieszącego się GH Turzyn, przygotowali mnóstwo atrkacji i przygód w świecie wirtualnej rzeczywistości. Będzie można wjechać windą na 20 piętro wieżowca i przejść po desce na wysokości. Ci, którzy zawsze chcieli, ale nigdy nie mieli odwagi skoczyć na bungee, wreszcie spełnią swoje marzenie! W wirtualnym wesołym miasteczku czeka rollercoaster, z którego wypadnie wagonik. Dla miłośników podniebnych atrakcji zostały przygotowane loty na wingsuicie oraz skoki ze spadochronem! A na koniec – lot balonem z panoramą miasta u stóp! 

Wstęp wolny. Zapraszamy! Wejście do letniej Strefy Roofa na I piętrze, przy sklepie Reserved. 

Uprzejmie informujemy, że impreza odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jednocześnie przypominamy, że w całej Galerii obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką, dystans społeczny, dezynfekcja rąk lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach oraz limit osób w sklepach. Otwarte są wszystkie sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne. Centrum otwarte jest w godzinach 9.00 – 21.00. 

Szczegóły

Data:
11 września, 2021
Czas:
11:00 - 15:00

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska