Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Wystawa żywych pająków i skorpionów

4 września, 2020 - 17 listopada, 2020

Zapraszamy do Galerii Turzyn na egzotyczną wystawę żywych pająków i skorpionów.

O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego pająka na ręce. Zapraszamy codziennie w godzinach od 10.00 do 20.00 (także niedziele niehandlowe).

Zwiedzający wystawę będą mieć możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.

Na wystawie ponad 50 żywych okazów. Wśród nich m.in. jeden z najbardziej jadowitych pająków świata #Latrodectushasselti – czarna wdowa, jeden z największych #Theraphosastirmi, ptaszniki, pająki właściwe, wije i skorpiony.

[BILETY]
Do nabycia przy wejściu na wystawę (akceptujemy płatność kartą) oraz online.

 • poniedziałek-piątek:
  normalny 22 zł, ulgowy 18 zł, grupowy 14 zł, rodzinny (2+2) 62 zł
 • sobota-niedziela:
  normalny 25 zł, ulgowy 20 zł, grupowy 16 zł, rodzinny (2+2) 75 zł
  dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis – nie dotyczy grup zorganizowanych

Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach i zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym.

Podczas wystawy jej opiekuni odpowiedzą na wszystkie pytania i zainteresują ciekawostkami ze świata pajęczaków. To wystawa dla każdej grupy wiekowej!

Bliski kontakt z żywymi okazami, może okazać się dla niektórych z Was sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona.

Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych: Maciej Kuta, telefon: 883 733 534, maciej.kuta@wystawapajakow.pl

Organizator wystawy zadbał o bezpieczeństwo odwiedzających i zgodnie z najnowszymi zaleceniami wprowadził procedury chroniące zdrowie odwiedzających, aby wszyscy mogli bezpiecznie i przyjemnie korzystać z atrakcji.

Patroni medialni:
DIAMANTE https://www.facebook.com/diamantewear/
ARENT- HODOWLA PTASZNIKÓW https://arent.pl/

Serdecznie zapraszamy!

 

W niedziele niehandlowe wejście na teren wystawy odbywa się:

 1. Pieszo: Wejście od frontu  Galerii, przez drzwi nad którymi wisi szyld ‘’Dom Lekarski’’. Następnie trzeba wjechać windą na I piętro i skierować się w lewo
 2. Samochodem: wjazd na 1 poziom parkingu, wejście od strefy Roofa (kolorowa ściana)

Szczegóły

Start:
4 września, 2020
Koniec:
17 listopada, 2020

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska