Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zakończenie letniego sezonu na Roofie w Galerii Handlowej Turzyn!

12 września, 2020 - 11:00 - 16:00

To nic, że już wrzesień! Pogoda postanowiła zakończyć sezon w iście letnim stylu! Nie siedź więc
w domu i przyjdź w najbliższą sobotę 12.09 do Galerii Handlowej Turzyn! Zapraszamy do Letniej Strefy na Roofie, gdzie wraz ze słońcem i zdrową zabawą wspólnie pożegnamy lato!

Pierwsze tygodnie szkoły, chłodne poranki i coraz więcej żółtych liści… Tak, tegoroczne lato dobiega końca, ale my się nie martwimy i zdrowo je zakończymy! Już w najbliższą sobotę 12.09 w Galerii Handlowej Turzyn czekamy na wszystkich młodych miłośników aktywnych zabaw podwórkowych. Będziemy wyginać śmiało ciało, skakać jak kangury, czarować bańki oraz przypomnimy sobie stare dobre zabawy z dawnych lat, w które może z nostalgią włączą się dorośli?

Animacje poprowadzi Pan Skakanka – specjalista od wszelkich zabaw ruchowych i podwórkowych łamigłówek. W programie aktywności, które uprzyjemnią koniec lata, a także pozwolą na uwolnienie pokładów prawdziwie letniej energii – konkursy ruchowe: wyścigi, skoki na skakankach, w tym również konkurs skoków przez ogromną skakankę, zabawy z kolorową chustą klanza, przechodzenie pod liną itd. Czy dorośli pamiętają zabawę w „Raz, dwa, trzy Baba Jaga patrzy” albo „ciepło – zimno”? W to również się zabawimy. Miłośnicy prac plastycznych zmierzą się z malowaniem kredą, a pasjonaci zabaw logicznych – z grą „super memo”. A wszystko pośród morza baniek mydlanych! Najbardziej aktywni uczestnicy zabaw otrzymają drobne upominki w postaci skręcanych balonów.

Szykuje się najlepsza zabawa pod słońcem! Nie siedź w domu! Zakończ lato z nami!

Wejście na Roofę znajduje się w wyjściu na parking, na I . piętrze Galerii Handlowej Turzyn, obok sklepu Reserved.

Serdecznie zapraszamy!

Sobota, 12.09.2020r., godz. 11.00 – 16.00  

WSTĘP WOLNY

Szczegóły

Data:
12 września, 2020
Czas:
11:00 - 16:00

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska