Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Złota Rybka

28 sierpnia, 2021 - 11:00

Złota Rybka na zakończenie lata w GH Turzyn!

Przed nami ostatni weekend wakacji. Pogoda też jakby zrozumiała, że lato się kończy i od paru dni bezustannie raczy nas deszczem. Nie ma jednak co narzekać! Spędźmy ten czas wesoło i radośnie, bez względu na aurę! Galeria Handlowa Turzyn zaprasza na spektakl teatralny ze Złotą Rybką w roli głównej!

W sobotę 28 sierpnia o godz. 12.00 zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-10 lat wraz z rodzicami do Strefy Roofa (pod dachem) w Galerii Handlowej Turzyn na przedstawienie teatralne. Zaprezentujemy uniwersalną historię o rybaku, jego żonie oraz Złotej Rybce. Opowieść w inteligentny sposób krytykuje skąpstwo i pragnienie tylko wartości materialnych. Czasami mniej znaczy więcej, co udowadnia główny bohater. Jest nim rybak, który uwielbia przyrodę̨ i ciężko pracując, stara się̨ zaspokoić́ wygórowane pragnienia swojej leniwej żony. Spektakl uczy pokory wobec przyrody
i pokazuje, że warto jest pomagać́ innym. Nie zabraknie zaskakujących elementów i zabawnych sytuacji, a obok uśmiechu przedstawienie wywoła wzruszenie. Czy Złotej Rybce uda się̨ przechytrzyć́ wredną żonę̨ Rybaka? Musicie przekonać́ się̨ sami.

Ale spektakl to nie wszystko! Przed spektaklem – o godz. 11.00 oraz po spektaklu – o godz. 13.00 czekamy na wszystkie dzieci z doskonałą zabawą. Nasi animatorzy poprowadzą mini warsztaty teatralne oraz konkursy i zabawy. Będzie można się również zobaczyć, jak powstaje balonowe zoo, czyli jak stworzyć zwierzaki z baloników!

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
28 sierpnia, 2021
Czas:
11:00

Miejsce

Roofa
Szczecin, Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz